.

.

Нови Пристигнување фунта-сребро-накит Сетови 925 Sterling Silver Поставува Ѓердан Обетки За Жените Свадба со ААА Кубни Циркони

Нови Пристигнување фунта-сребро-накит Сетови 925 Sterling Silver Поставува Ѓердан Обетки За Жените Свадба со

DEN 415.20
Од стока


Луксузен Сребрен Позлатен Двојно Срца Накит Сетови
Материјал : Бакар+ААА Циркон Кристал+Позлатен Сребрен
Големина : pendant : 18*37mm; обетки : 11*33mm
Овој накит спогодба со еу за животната средина барање
Облечен Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок
Подарок за : Девојка / Жена / Мајка

R

Додатоци на производи