.

.

modabelle катедрала Свадба Булчински Превез Со Чипка Veu Де Noiva Долго Trouw Accessoires слонова коска Булчински Превезот на Модата 2018

modabelle катедрала Свадба Булчински Превез Со Чипка Veu Де Noiva Долго Trouw Accessoires слонова коска Булчински

DEN 1766.00
DEN 2208.00
-20 %
Од стока


modabelle катедрала Свадба Булчински Превез Со Чипка Veu Де Noiva Долго Trouw Accessoires слонова коска Булчински Превезот на Модата 2018
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка или превозот цена. Ние ќе го прогласи објектот како примерок и
ниска вредност за да се избегне премногу данок. Но, понекогаш во некои земји,
царинскиот службеник може да биде многу строга и ние не може да сметка за сите царинската такса, па ве молиме да проверите на царинската
политика на свој место. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба да се разбере оваа ситуација. 1)мора да контактирате со нас во рок од 3 дена (од 72 часа од приемот на вашиот облека(es). Ве молиме наведете проблемот на примените добра и на причината за враќање. Доколку купувачот не контактирате по 3 дена и да побара враќање на средствата, ние не го прифати. 2) Точка(а) мора да се врати во неговата оригинална состојба со никакви знаци на истрошеност, солза, или мириси. 3) се Врати превозот обвиненија ќе бидат на купувачот одговорност 4) Тоа е купувачот има обврска да плаќаат за превозот надомест за испраќање на назад и размена 5) Само проблеми со квалитетот или големина грешка,ние го прифати враќањето Оставајќи неутрални или негативни повратни информации не може да навлезе во решавање на вашите проблеми. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на неутрален или негативен фидбек. Како сериозна и одговорна продавачот, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Уште еднаш, ви благодариме за нарачување фустани во нашата продавница и се надевам ви се допаѓа вашата нарачка овде. Вашите коментари се од големо значење во нашиот бизнис успех. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите продажни услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка.

боја:
Слонова коска
Објектот Должина:
300cm
Тип На Објект:
Свадба Превези
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
2017110302
Превези Слоеви:
Еден Слој
Бренд Име:
modabelle
Тип:
Катедрала Превез
Техника:
Appliqued
Превези Работ Стил:
Чипка Работ
Материјал:
Полиестер
Стил:
свадба accessoires
Тип:
acessorios де noiva
Дизајни:
свадба фустан со превез
voiles де mariage:
долго слонова коска превез
R

Додатоци на производи