.

.

E JUE SHUNG Бела Чипка Евтини Сирена Свадба Фустани Душо Одблесокот Ракави Чипка Назад Свадба Наметки облека де mariee

E JUE SHUNG Бела Чипка Евтини Сирена Свадба Фустани Душо Одблесокот Ракави Чипка Назад Свадба Наметки облека

DEN 4229.00
DEN 4752.00
-11 %
Од стока

)
Секој дел од вечер фустан што ние ги направивме за нашите клиенти се со целосно на наша страст и најдобра услуга. Исто така, ни испратите е-пошта ако направите вашиот сопствен дизајн, ние може да се направи во согласност со клиенти барања.
Дефектен, Оштетени или Misshipped Предмети
Ќе се квалификува за враќање на парите на целосна куповната цена плус трошоците за превозот за неисправни, оштетени или погрешно се испраќаат предмети.Ако ви се враќаат или размена на фустани или додатоци, ве молиме бидете сигурни дека тие се во нивната оригинална состојба - unworn, unwashed, непроменета, неоштетени, чиста, слободен од lint и коса и со ознаки непроменети и во прилог. Ние се обидуваме се потрудиме да ги задоволи клиентите услов.Вие коментар е многу важно во нашите бизнис
успех.
Враќање За Замена или Рефундирање
1.(Како што се zip, биста на подлога , ткаенина , поставата и beading и сл.Вашето задоволство е од суштинско значење за нас.
PLS ЉУБЕЗНО СЕ ОБРНЕ ВНИМАНИЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА БРОЈ 412390
Имаме многу години искусен менаџмент и одличен дизајнер на тимот.Поднесе барање за враќање на продавачот во рок од 15 дена од вашата цел е пратката*. Откако нашите продавачи го одобри вашето барање, ве молиме испрати. ние може да не се одговорни било царинска такса, ве Молиме проверете на
царинска политика на свој место. Ние ќе го пријават како примерок или подарок и ниска вредност за да се избегне данок. Ако верувате вашите објекти беа оштетени за време на испорака, мора прво да се добие "Доказ за Оштетување" документација од вашиот испорака на превозникот. Се враќа нема да бидат прифатени без претходно одобрение од мојата продавница.
Ние користење подолу компании за транспорт. Вклучува објаснување и фотографии документирање на причината за враќање.
Сите материјали се избрани строго.
Детални услови како што е подолу :
. Добрата вест е што по поставување на својата цел, има уште време да го направите вашиот ум.
Фустанот е со големина што го наредил, но не и одговара
Фустани кои не одговара правилно, но одговараат на спецификациите, ќе нареди да се врати или да се разменуваат. Сепак, важно е да се напомене дека нашите фустани се направени да нарачате, и еднаш на процесот на креирање почна материјалите не можат да се употребуваат.
Ве молиме имајте во предвид : ако вашата нарачка спецификации се разликуваат премногу голема мера од финалниот големината барање, промена на големината може да не биде возможна
Враќање На Процесот
1. По пристигнувањето на вашиот пакет, ние ве охрабруваме да ги проверите и да бидете сигурни дека фустанот е направен за да вашата нарачка спецификации. Ве молиме погледнете ги нашите поништување на политика подолу за детали.
pls прочитате measurment упатството внимателно пред да изберете големина од големината на табелата
Можете исто така да обичај се направи фустан , но треба да
плати US15.
Уште еднаш,ви благодариме за нарачување и се надевам ви се допаѓа вашата нарачка овде. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашата вкупна услуга,pls се земе една минута за да ни остави позитивен фидбек
со вкупна Детални Продажба Оценка
Цел Откази
Ние разбираме дека со нарачување фустан за вашиот специјален повод е значаен потфат, и нашето поништување на политика беше создадена со ова на ум.Исто така, со користење на високо-квалитетни материјали
ако клиентот во спорот, како на пример свила сатен, памук.Нарачки откажана 1-3 дена по исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена, и 50% на набавната цена. Како сериозна и одговорна продавачот,ние ќе се обидеме потрудиме да
решавање на вашиот проблем.00 повеќе за сопствени направи такси .
Материјал : Сатен, chiffon, тафт, tulle, organza, сомот и сл. Ако ја изберете оваа опција, ве молиме запомнете да побара потврда од вашиот прилагоди како копија од него мора да биде наведено кога се бара надомест.

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, Custom Size
Воз Должина:
кат должина
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Моден Елемент:
едноставна
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Силуета:
Сирена/Труба
Назад Дизајн:
Ланче
Воз:
Никој
Свадба Фустан Ткаенина:
Чипка
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Чипка
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
НИЕ-112
Деколте:
Душо
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
Бренд Име:
E JUE SHUNG
За Бремени Жени:
No
R

Додатоци на производи