.

.

E JUE SHUNG Бела Гроздобер Чипка Плажа Свадба Фустани V деколте, Капа Ракави Чиста Назад Копчиња Boho Свадба Фустан наметка де mariee

E JUE SHUNG Бела Гроздобер Чипка Плажа Свадба Фустани V деколте, Капа Ракави Чиста Назад Копчиња Boho Свадба

DEN 5511.00
DEN 6192.00
-11 %
Од стока


Детални услови како што е подолу :
.
Нашата Политика Откази
1.
UPS-от трае 4-5 работни дена
DHL трае 4-6 работни дена
ТНТ зема 4-7 работни Дена
EMS ЗЕМА 7-15 работни дена
Fedex зема 4-7 работни дена
Кина, воздухот mail зема 25-30 работни дена
Pls контактирајте со нас пред да замине на неутрален или негативен фидбек.Нарачки откажана 1-3 дена по исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена, и 50% на набавната цена.
Ние користење подолу компании за транспорт.
Големината или Монтирање Прашања
Како и сите на нашите фустани се рака-пораби и обичај скроени, на готовиот gown може да се разликува од околу еден (1) инчен во која било насока на одредени мерења. Како сериозна и одговорна продавачот,ние ќе се обидеме потрудиме да
решавање на вашиот проблем. Ве молиме погледнете ги нашите поништување на политика подолу за детали.
Ве молиме имајте во предвид : ако вашата нарачка спецификации се разликуваат премногу голема мера од финалниот големината барање, промена на големината може да не биде возможна
Враќање На Процесот
1.Нарачки откажана во рок од 24 часа на исплата потврда ќе бидат квалификувани за целосно враќање на средствата.Поднесе барање за враќање на продавачот во рок од 15 дена од вашата цел е пратката*.)
Секој дел од вечер фустан што ние ги направивме за нашите клиенти се со целосно на наша страст и најдобра услуга.
PLS ЉУБЕЗНО СЕ ОБРНЕ ВНИМАНИЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА БРОЈ 412390
Имаме многу години искусен менаџмент и одличен дизајнер на тимот.Ако ви се враќаат или размена на фустани или додатоци, ве молиме бидете сигурни дека тие се во нивната оригинална состојба - unworn, unwashed, непроменета, неоштетени, чиста, слободен од lint и коса и со ознаки непроменети и во прилог.
Сите материјали се избрани строго. Вклучува објаснување и фотографии документирање на причината за враќање.Откако вашата нарачка е предаден, тоа веќе не може да се откаже.
Со нетрпение очекувам да работам со вас!
Во повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински давачки.Нарачки откажана после 3 дена од денот на исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена. Ако ја изберете оваа опција, ве молиме запомнете да побара потврда од вашиот прилагоди како копија од него мора да биде наведено кога се бара надомест. По пристигнувањето на вашиот пакет, ние ве охрабруваме да ги проверите и да бидете сигурни дека фустанот е направен за да вашата нарачка спецификации.
Враќање За Замена или Рефундирање
1. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашата вкупна услуга,pls се земе една минута за да ни остави позитивен фидбек
со вкупна Детални Продажба Оценка
Цел Откази
Ние разбираме дека со нарачување фустан за вашиот специјален повод е значаен потфат, и нашето поништување на политика беше создадена со ова на ум.Вашето задоволство е од суштинско значење за нас. Но
понекогаш во некои земји, царинскиот службеник можеби строги. Добрата вест е што по поставување на својата цел, има уште време да го направите вашиот ум. ние може да не се одговорни било царинска такса, ве Молиме проверете на
царинска политика на свој место.
Состојба : ОЕМ и ODM наредби се прифатливи, конкурентна цена со висок квалитет
.
pls прочитате measurment упатството внимателно пред да изберете големина од големината на табелата
Ве молиме имајте нашата компанија информации во вашиот контакт датотека, проверете на нашата веб-страница кога вие имате време или потреба за нови производи, ќе најдете убави фустани кои се вклопи во вашиот пазар е добро.
Материјал : Сатен, chiffon, тафт, tulle, organza, сомот и сл. Еднаш примено во нашата установа,. Се враќа нема да бидат прифатени без претходно одобрение од мојата продавница.
Фустанот е со големина што го наредил, но не и одговара
Фустани кои не одговара правилно, но одговараат на спецификациите, ќе нареди да се врати или да се разменуваат.

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, Custom Size
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Моден Елемент:
едноставна
Силуета:
А-Линија
Број На Модел На:
НИЕ-79
Вграден Градник:
Yes
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Чипка
Назад Дизајн:
Копче
Свадба Фустан Ткаенина:
Чипка
Воз:
Понесете/ Четка Воз
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
Деколте:
V Деколте
Бренд Име:
E JUE SHUNG
За Бремени Жени:
No
R

Додатоци на производи