.

.

vestido madrinha 2018 Нова Секси Душо дијамант chiffon тиркизна деверуша фустан долг евтини деверуша фустани под 50

vestido madrinha 2018 Нова Секси Душо дијамант chiffon тиркизна деверуша фустан долг евтини деверуша фустани

DEN 2234.00
DEN 2352.00
-5 %
Од стока


vestido madrinha 2017 Нова Секси Душо дијамант chiffon тиркизна деверуша фустан долг евтини деверуша фустани под 50
Како Да Се Измери _________________________________________
Совршен-фитинг облека започнува со совршен мерења. Пред да нарачате направи-да-мерка фустан од нас, ние силно ги охрабри наоѓање на професионална локална се прилагоди на кои може да ви помогне да се измери прецизно. Тука, ние ќе ви покаже кои мерки се потребни и тоа како правилно да ги земе. Предупредување : мерење на себе дома е trickier отколку што мислите! За најдобри резултати, секогаш имате на вашиот мерењата направени од страна на професионални локални прилагоди.

R

Додатоци на производи