.

.

Бесплатен превозот 200mm висина акрилик earring екранот стојат , акрилик накит дрво форма багажник

Бесплатен превозот 200mm висина акрилик earring екранот стојат , акрилик накит дрво форма багажник

DEN 536.00
DEN 576.00
-7 %
Од стока


Детали за производот и големина
Акрилик earring /накит екранот стојат
Материјал : Висок јасно Акрилик 2.0 mm
Општо земено, ние продаваме во јасна боја , но ние се уште имаат црна , црвена, бела боја во парк , исто така, други бои може да се направи , па ако имате други бои, потребни , ве молиме забелешка кога ќе го поставите цел или ние ќе брод јасно holer за вас . Ви благодариме !
Користење и предност
Користете скала за мерење
Светлината во тежина, shatterproof, отпорност, што значи сигурен и издржлив
Начин на плаќање
Али истите да се изречни или western union или Т/T е во ред
( 4 ) Испорака
Стоките ќе бидат испорачани во рок од 1-2days откако уплата .
Објектот на локација во Кина, ве молиме да се свесни дека транснационален превозот обично трае подолго отколку на домашните.
За сите корисници во САД, предмети се испраќаат преку E-превозот, за клиенти се и во другите земји, ние сме користење на Кина, Воздухот пошта, тоа ќе потрае 20-30 дена да пристигнат.
Брзо се изразат како DHL, UPS-от, Fedx, ТНТ или ЕМС итн се исто така достапни за поголем квантитет и брза испорака, тогаш, ве молиме контактирајте со нас преку е-mail однапред
(5)Што секогаш сме биле прави :
Ние се изврши строго контрола на трошоците и спроведување на triple проверка на секој предмет пред пакување и превозот да се осигура задоволството на клиентите.
(6) Враќање Политика :
Ние секогаш се залагаат добра комуникација помеѓу вас и нас, и секогаш ќе се потрудиме да ви помогне да добиете елементи што се потребни;
Ако за жал, ќе имаат било каков проблем со нашиот производ, услуга или превозот, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се обидам нашата најголема да се реши ПОБРЗО;
Ако се уште не може да се направи сте задоволни, ние би било размена на нов објект за вас или рефундирање на вашите пари.
(7) Повратни информации
Вашиот позитивен фидбек е секогаш најдобар поттик и потврда за нашата работа;
Ние би постојано ги подобриме нашите производи и услуги;
Ако за жал, секој проблем се случило, ве молиме контактирајте со нас во прв пат пред да замине коментари, ние ќе понуди задоволни решение во секој случај.
Многу ви благодариме за вашата подршка и внимание и сакаат ќе имаат убав шопинг искуство на интернет.

R

Додатоци на производи