.

.

XG6001 LED Dimmable Маса Светилка 12W Око грижа за Чувствителни на Допир бел ден Виткање Маса Светилки за Читање Светилки Спалната соба Светилка Со USB Порт

XG6001 LED Dimmable Маса Светилка 12W Око грижа за Чувствителни на Допир бел ден Виткање Маса Светилки за Читање

DEN 4272.00
Од стока


XG6001 LED Dimmable Маса Светилка 12 W Око грижа за Чувствителни на Допир бел ден Виткање
Биро Светилки за Читање Светилки Спалната соба Светилка Со USB Порт
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име на производ : LED око за заштита светилка
Моќност : 12 W
Извор на светлина : 7.4 инчен LED панел светлина извор
Осветленост : 1050 LM
Температура на бојата : 3200-6000 Ветување боја температура
Пакување големина : 450 * 190 * 95mm
Тежина : 1.87 KG

Боја На Каросеријата:
Црна, Бела
Бренд Име:
ZJMZYM
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Напон:
220V
сертификација:
CE
Тело Материјал:
ABS
Е dimmable:
Yes
Сенка Тип:
Shadeless
Извор На Светлина:
LED Светилки
Стил:
Модерна
Гаранција:
Други
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Материјал:
ПВЦ/Пластика
Број На Модел На:
XG6001
Карактеристики:
LED око за заштита светилка
Тип На Објект:
Биро Светилки
Заврши:
Други
Број На Производ:
FD080
Име:
LED око за заштита светилка
моќност:
12W
Извор На Светлина:
7.4 инчен LED панел светлина извор
Осветленоста:
1050LM
Температура На Боја:
3200-6000 Ветување боја температура
Пакување големина:
450 * 190 * 95mm
Тежина:
1.87KG
R

Додатоци на производи