.

.

14PCS 6W 12W Алуминиум КОЧАН LED Ѕид Светлина AC110V 220V Dimmable LED Ѕид Светилки Затворен&Отворено Осветлување на Двор Градина Corrid SNYKA

14PCS 6W 12W Алуминиум КОЧАН LED Ѕид Светлина AC110V 220V Dimmable LED Ѕид Светилки Затворен&Отворено Осветлување

DEN 18151.00
DEN 24528.00
-26 %
Од стока


Бесплатен превозот 2 годишна гаранција Epistar 6 W КОЧАН Двоен LED Надворешен Ѕид од Светлина/ 6 W/12 W Отворено LED Ѕид Светилка за отворен водоотпорен IP65
1. Номинална напон : AC85 V-265 V/DC12 V
2. Извор на светлина : 6 W/12 W
3. Водоотпорен ниво : IP67
4. Животен Век : >30.000 Часа
5.Флукс : 100lm/W
6. Температура на бојата : Ладна бела : 5000 K-6000 K;Топло бела : 2700 K-3200 K
7.Материјал : Алуминиум
Ако ви треба DC12 V , ве молиме оставете порака!
Топло прашува : здраво, драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, купи што треба производи, нашата компанија се занимава во LED производи индустријата веќе 15 години, ние сме чесни продавачот, ние сме искрено услуга за секој клиент, ако сте купиле производи во нашата продавница, на бројот на линкови на производи не е вистинскиот број на што треба, може да испрати пораки до нас, ние ќе ви ги даде менување на цената и количината на производи, ние треба да се потсетиме драги пријатели, различни цени за различни квалитетот на производот , нашите LED светла, употреба на високо квалитетни управувано напојување и висок квалитет на КРИ чип, производот пред да ја испратите, ние треба 48 часа стареење тест, се осигура дека ќе го добиете производот е квалификуван, ако ви треба повеќе квантитет, можете да контактирате со нас однапред, ние ќе ви ги даде разумна цена, ви благодариме!
Карактеристики :
светилка тело е направен од чист Алуминиум, полиран, што го прави поубаво.
Познатиот бренд led чип со супер долг живот.
Led драјвер : со краток спој заштита дизајн, со текот на оптоварување protectin дизајн за да бидете сигурни дека тоа е сосема безбедно да се користи.
Начин На Плаќање
1) методите на Плаќање што го прифатат, како што се ЗАЧУВАМ, T/T(трансфер на Пари), WESTERN UNION .
2) Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Превозот Методи
Општо земено, ние ќе брод парцели преку испорака методи(UPS/DHL/Федекс и така натаму) дека купувачот е избран, или им помогне на купувачот да изберете повеќе побрзо, ако е потребно. Патем, ние обично се изјасни стоката на ниска вредност за купувачите да се спаси inport данок, но ако не, тоа мора да го направите ова, ве молиме, контактирајте не преку порака/e-mail однапред да се избегнат какви било проблеми.
Забелешки :
(1). Обично, вашата цел ќе биде испратена во рамките на обработка на време кога целосната исплата е расчисти;
(2) превозот известување/e-mail ќе биде испратен до вас автоматски, можете да го провериш твојот регистрирани e-mail или да го видите цел детали;
(3) Купувачот има должност/одговорност за плаќање на увозни царински данок ако тој/таа има да;
Гаранција & Return
(1) Ние обезбеди 2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА за сите електрични стоки од испорака датум. Дефект на објектот може да бидат понудени на берза или замена, и продавачот плаќа за превозот цена. Доколку купувачот сака да се врати на тие производи без никакви проблеми, ве молиме бидете сигурни да го задржи оригиналното пакување и мора да се врати во рок од 7 дена од датумот на породување, откако ќе се добие пратката назад, ние веднаш ќе се наплата.
За Повратни Информации
(1) ве Молиме контактирајте со нас прво да се реши ако сте незадоволни со нашите предмети или услуги, НЕ отворен спор случај или ни остави неутрален/негативни повратни информации, без какви било преговори. Ние ќе се обидеме потрудиме да се најде решение да ги задоволи вас на рамноправност и взаемна состојба, така да тоа е лесно, бидејќи Ние сме секогаш тука за вас!
(2) ве Молиме љубезно ве молиме да ни даде на сите 5 ѕвезди /поени оценка за 4 критериуми на Детални Продавачот Оценка (НСД). Ви благодарам многу!
(3) Општо земено, ние ќе остави позитивни повратни информации за купувачот acquiescently.

R

Додатоци на производи