.

.

5pcs/многу LED Ѕид за Миење Светлина 24W 1000mm*46*46mm AC85-265V IP65 Водоотпорен RGB градина светлина Отворено Осветлување

5pcs/многу LED Ѕид за Миење Светлина 24W 1000mm*46*46mm AC85-265V IP65 Водоотпорен RGB градина светлина Отворено

DEN 12949.00
DEN 13776.00
-6 %
Од стока


LED отворено светилка Ѕид се Мијат Светлина 24 W Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Ѕид за Миење Светилка Floodlight пејзаж 110-240 V црвена сина, зелена жолта топло RGB
Забелешки :
1) Нормално, ние изберете најевтин курир меѓу Fedex/DHL//UPS/EMS да ја испратите вашата нарачка
2)Ако сакате Наведени Express ,pls контактирајте со нас да додадете Дополнителни Трошоци
Карактеристики :
Име на производ : LED Ѕид за Миење Светилка
LED Emitter Моќ : 24 W (12w,18 W,24w,36w Опционално)
Прозрачна Флукс : 9 00-1000 LM
Димензија : 500 MM*46 MM*46 MM
CRI : 80
Фактор на моќ : 0.9
Работа Напон : 110~240 V
Температура : -30 до 50
Живот : 30000-50000 H
Боја temp : топло бела : 2800-3200 K; чиста бела : 6000-6300 K
Зрак агол : 120
Материјал : Al,стакло

Емитуваат Боја:
RGB
Wattage:
24w
Тип На Објект:
LED Светилки
Led Сијалица Тип:
Цевка
сертификација:
CE,RoHS
База Тип:
FESTOON
Број на LED Чип:
24 компјутери
Просечен Живот (часот):
50000
LED Чип Бренд:
Lumiled
Напон:
90-260V
Зрак Агол(°):
180°
Обликот:
Бар
Прозрачна Флукс:
2000 Lumens & Над
Моќ Толеранција:
1%
Должина:
1m
Бренд Име:
Fanlive
LED Чип Модел:
SMD3528
Повод:
дневна соба
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Тип:
led ѕид за миење
моќност:
24W
LED чип:
смд 3528
Повод:
Плоштад
сертификација:
CCC,CE,FCC,RoHS,УЛ
Напон:
110-240V
Зрак Агол():
180
Број на LED Чип:
24 компјутери
боја:
Бела,Жолта,Црвена,Зелена,Сина,Топло Бела,R
R

Додатоци на производи