.

.

Висока Моќност кочан 5W 12V G4 LED Светилка го Замени 20W халоген светилка g4 led 12v ПРЕДВОДЕНА Крушка светилка гаранција 2 години Бесплатен превозот

Висока Моќност кочан 5W 12V G4 LED Светилка го Замени 20W халоген светилка g4 led 12v ПРЕДВОДЕНА Крушка светилка

DEN 1922.00
DEN 2160.00
-11 %
Од стока


>>>Спецификации : Домување Материјал : Алуминиум База Тип : G4 Напон : DC12 V Dimmable : ДА Моќност : 5 W КОЧАН LED Прозрачна Флукс : 42 0 LM Зрак агол : 360deg Долг живот : 500,000 часа Дијаметар : Ø 12.8 мм x 38mm светла Боја : Топло бела (3000-3500 K);Природен бела (5500-6000 K)
>>>Карактеристики : Безбедно и ефикасно. Најдобри заштеда на енергија, ниска топлина и пониска потрошувачка на енергија. Долг животен век, висока прозрачна ефикасност. Големо намалување на емисијата на јаглерод, еколошки. Цврста состојба, shockproof. Издржливи aeronautic алуминиум. Центарот на вниманието, не VU и IR зрачење. Не содржи олово, жива и други загадување елементи. Со цел да се вклопи стандард G4 фитинзи. Погоден за сали, кафулиња, канцеларија или домашна употреба.
>>>Објект се прикаже :
>>>Производот Сертификати :
CE & Ro HS
Испорака
1] Предмети ќе бидат испратени во рок од 2-3 работни дена по извршената уплата верификација.
Објектите ќе бидат тестирани пред превозот.
[2] Испратена од Хонгконг Пост или Кина Пост ако предмети тежина помалку 2kg.
[3] Предмети ќе се испрати до цел адреса, ве молиме потврдете ќе превозот адреса натпревар на цел адреса
[4] Ако не сте добиле вашата пратка во рок од истекот датум , ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и одговор во рок од 24 часа.
[5] Испорака методи :
Враќање & Гаранција
2 години производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети ред операција или физички оштетени од страна на купувачот).
За стоки со проблем во 7 дена по приемот, можете да ги испратите назад за слободни поправка, замена или рефундирање(целосно или делумно во зависност од поинаква ситуација). За стоки со проблем откако 1 месеци по приемот, можете да ги испратите назад за слободни поправка. За поправка, замена, целосна наплата, ние ќе ги сноси resending такса, Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Повратни информации : Тоа ќе бидат високо ценети ако не ни корист да ни остави позитивен фидбек, кога сте задоволни со нашите производи квалитет и нашите услуги. Ако постои нешто што не сте задоволни, вклучувајќи стоки квалитет, или на нашите услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да кажете ми во секое време, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите. Вашиот предлог и вашето разбирање е многу добредојдена и ценета! Ние ќе се обидеме потрудиме да ги подобриме нашите производи квалитет и нашите услуги постојано, за да служат подобро. Ви благодарам многу за вашата поддршка!

R

Додатоци на производи