.

.

Нови Пристигнување RGB E27 E14 5W/10W AC85-265V ПРЕДВОДЕНА Крушка Светилка со Далечински Управувач Повеќе Боја со LED Осветлување Бесплатен Превозот

Нови Пристигнување RGB E27 E14 5W/10W AC85-265V ПРЕДВОДЕНА Крушка Светилка со Далечински Управувач Повеќе Боја

DEN 204.00
DEN 272.64
-25 %
Од стока


Спецификации : Item RGB LED Сијалица База тип E27 / E14 Моќност 5 W / 10 W Влезен Напон
AC85-265 V Боја 16kinds Светилка Живот до 50.000 часа Сертификати CE, Ro HS,FCC,CCC Тежина 5 W : 80g/еез 10 W : 150g/еез Агол
180 Степени CRI 85% металик Материјал алуминиум Заштита од Над-Струја Заштита, Кратки-Коло Заштита во Текот-Напон за Заштита на Висок Напон Извира Заштита Гаранција
3 години
Карактеристики :
Ултра-светли LED Дизајн
Заштеда на енергија, ниска топлина и пониска потрошувачка на енергија.
Долг животен век, висока прозрачна ефикасност.
Големо намалување на емисијата на јаглерод, еколошки.
Цврста состојба, shockproof.
Издржливи aeronautic алуминиум.
Центарот на вниманието, не VU и IR зрачење.
Не содржи олово, жива и други елементи на загадувањето
Погоден за сали, кафулиња, канцеларија или домашна употреба.
Пакет се вклучени :
1pcs RGB LED Светло со Далечински Управувач
(ЗАБЕЛЕШКА : IR-далечински контролер без батерија)
E27
E14

R

Додатоци на производи