.

.

5pcs G4 LED 12V 2W 200LM LED светилка g4 12v Сијалица Бесплатен Превозот

5pcs G4 LED 12V 2W 200LM LED светилка g4 12v Сијалица Бесплатен Превозот

DEN 500.00
DEN 602.88
-17 %
Од стока

Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.56 /многу
парчиња / многу
40pcs LED G4 12 V ОД 1,5 W 150 LM LED Светилка Сијалица За Дома Бесплатен Превозот САД$ 74. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.0 x Пакет Содржина 1 LED Сијалица Дознаете Повеќе За Овој Производ 1. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ние само брод да се потврди цел адреси. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ако напонот на некој производ е 12 V-24 V, тогаш мора да се користи професионална ДОВЕДЕ напон конвертор. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Не расклопување било светилки со себе. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Враќање
1. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.56 /многу
парчиња / многу
10pcs/многу G4 LED 12 V 3 W 300 LM Топло Бела/Бела LED светилка Сијалица За Дома Бесплатен Превозот САД$ 38.
Испорака
1.56 /многу
парчиња / многу
80pcs/многу G4 LED 12 V 5 W 430-450 LM Топло Бела/Whire LED светилка g4 Пченка Сијалица За Дома Бесплатен Превозот САД$ 265.56 /многу
парчиња / многу
10pcs G4 LED 12 V 1 W 24x SMD 110 LM LED Пченка Сијалица Бесплатен Превозот САД$ 14.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).56 /многу
парчиња / многу
40pcs/многу G4 LED 12 V 2 W 9*SMD5050 LED g4 Пченка Сијалица За Дома Бесплатен Превозот САД$ 50.
Сијалица База G4 Тип на самото Место Светла светла Боја топло бела/бела Wattage (W) 2 LED Кол 3 Напон (V) ЕДНОНАСОЧНА струја 12 Почетна Lumens (lm) 65-75 Живот (h) >15000 Димензија(cm) x 3. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Бидете сигурни да го намали исклучете пред почетокот на инсталација за да се избегне лична повреда.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Гаранција
1. Ве молиме проверете ги спецификациите на производот внимателно пред да нарачате да се осигура соодветно одговара.56 /многу
парчиња / многу
40pcs/многу G4 LED 12 V 2 W 200 LM Топло Бела/Whire LED светилка g4 Сијалица За Дома Бесплатен Превозот САД$ 75.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.56 /многу
парчиња / многу
40pcs/многу G4 LED 12 V ОД 1,5 W 12*SMD5050 130 LM Топло Бела/Whire LED светилка g4 Пченка Сијалица За Дома Бесплатен Превозот САД$ 73.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

R

Додатоци на производи