.

.

Античкиот Гроздобер Lumiled E27 Сијалица Арт Деко Големина 125mm 220V G125

Античкиот Гроздобер Lumiled E27 Сијалица Арт Деко Големина 125mm 220V G125

DEN 3081.60
Од стока


Добредојдовте на нашата продавница
Секој клиент, ќе добиете мистериозен подарок! КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС СЕГА!
За Нас : Ние, главно, се обезбеди видови на светлина тела како што се pendant светла, тавански светилки, ѕидни светилки, табела светилки, огледало светилки и LED светла. Но, можеби некои производи што не е на веб страната во моментот. Ако не го најдете она што ви треба во нашата продавница, ве молиме слободно контактирајте со нашата служба за корисници, имам доверба дека ќе бидете задоволни од нашата услуга и производ.
1. Висок квалитет, ниска цена и најдобри услуги.
2. Разумни, конкурентна цена од фабриката, целата продажна цена.
3. Колку повеќе наредбата, пониска цена ќе може да се добие.
4. Директно од фабрика и 100% слики се реални мерки.
Поврзани производи за вашиот референца :
Lumiled Сијалица Дијаметар : 125mm Напон : 220 V Светлина База : E27
Превозот : Fedex , DHL, UPS-от,FEDEX,epacket,EMS
1. Стоките ќе бидат испорачани само по приемот на вашата исплата
2. Ние нудиме на превозот на стока со Кина Пост Воздухот,Хонгконг Пост Воздухот,TNT,DHL,EMS,UPS-от и Fedex.
3. Ако вашата цел е одеднаш недостапен, ние ќе контакт со вас во рок од 24 часа, ве молиме контактирајте со нас однапред ако сакате да ја други превозот начини.
4. Следење на број ќе биде следење по испорачување .
5. Купувачите ќе биде одговорен за данок или должност обвинет од страна на својата земја.
6. EMS 6-12 дена пристигна;
7. UPS-от, DHL, TNT 3-8days пристигна;
8. Кина Пост Воздух Mail, Хонгконг Пост Воздух Мај ,25-30 дена пристигна, некогаш е потребно повеќе време, Претпазливо избор!
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
4. Еден телефонски број, MSN или E-mail се многу важно кога ќе го напуштите вашата адреса.
1. Ние обезбедуваме 30 дена гаранција за овие предмети, Но ние нема да прифати враќање на предмети за човекот-направена штета од по употреба.
2. Ве молиме контактирајте со нас со слика во рок од 3 дена откако ќе прими предмети ако имате било каква штета.
3. Ќе обработиме вашиот известување во рамките на 2days по примање на пораката. Наплата се врши само ако го замени се недостапни. Но, за трошоците за превозот на врати стоката, купувачите ќе биде одговорен за тоа.
1. Клиентот повратни информации е од исклучително значење за нас. Затоа ве молиме контактирајте со нас пред да замине било негативи на повратни информации.
2. Откако сте задоволни со вашиот купување ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек благодарам многу.
3. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ги стави на нашата 100% напори да се реши и да се справи твое проблеми.
Топло Информации :
1. Ако сте заинтересирани за нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, 100% загарантирано како што е опишано
2. Ако тие имаат било quesitons ве молиме контактирајте со нас преку E-mail или користејќи Трговија Менаџер.
Ви благодариме!

R

Додатоци на производи