.

.

100pcs Ноктот ноктите панк Заковки Studs плоштадот бронза пирамида

100pcs Ноктот ноктите панк Заковки Studs плоштадот бронза пирамида

DEN 39.00
DEN 40.80
-4 %
Од стока

за лесно да ги прилагодите на вашиот облека / торби / чевли / шапка, итн .. Големина : 1 x 1 x 0.7 cm; Нога должина : 4mm Материјал : галвански железо за лесно да ги прилагодите на вашиот облека / торби / чевли / шапка, итн ..
Големина на : 1 x 1 x 0.7 cm;
Нога должина : 4mm
Материјал : железо галвански
Боја : бронзени
Облик : Плоштадот пирамида
Пакет : 100 x Ноктот ноктите
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3cm.

R

Додатоци на производи