.

.

100pcs M3x6mm Вдлабнати Crosshead Крстот Главата Навој Завртка Зацврсти Болт

100pcs M3x6mm Вдлабнати Crosshead Крстот Главата Навој Завртка Зацврсти Болт

DEN 84.96
Од стока

Дизајниран со Крстот главата и метални материјали. Одредување компонента, индустриски и изградба сврзувачки елементи. Користи широко во домот и канцеларијата на апаратот, комуникациска опрема, брод собранието и други машини за индустријата. Дизајниран со Крстот главата и метални материјали.
Одредување компонента, индустриски и изградба сврзувачки елементи.
Користи широко во домот и канцеларијата на апаратот, комуникациска опрема, брод собранието и други машини за индустријата.
Име На Производ : Крстот Главата На Завртката;Материјал : Метал;Боја : Сребро На Ѕвонење
Тема Големина : M3 x 6mm(D x L);Конец Теренот : 0.5 mm
Навој на Главата Кол : 5mm/0.2";Раководител Висина : 1.5 mm/0.06"
Глава Слот Ширина : 3мм/ 0.12";Вкупната Големина : 7.2 x 5mm/ 0.29" x 0.2"(L x Max.D)
Нето Тежина : 39g
Пакет Содржина : 100(+/-2%) x Крстот Главата на Завртката
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

R

Додатоци на производи