.

.

100pcs челик со бели цинк, обложени круг орев S-M6-0 Притисок возбудлив парчиња

100pcs челик со бели цинк, обложени круг орев S-M6-0 Притисок возбудлив парчиња

DEN 264.00
DEN 293.76
-10 %
Од стока


Притисок возбудлив парчиња :
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас не двоумете се :
Trademanager ID : cn1510190179
Skype : pennywanli
Ви благодариме на посетата на нашата продавница !

R

Додатоци на производи