.

.

100pcs челик со бели цинк, обложени S-М3-1 clinch нут

100pcs челик со бели цинк, обложени S-М3-1 clinch нут

DEN 227.00
DEN 251.52
-10 %
Од стока


Притиснете орев :
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас не двоумете се :
Trademanager ID : cn1510190179
Skype : pennywanli
Ви благодариме на посетата на нашата продавница !

R

Додатоци на производи