.

.

100pcs челик со бели цинк, обложени S-М3-1 clinch нут

100pcs челик со бели цинк, обложени S-М3-1 clinch нут

DEN 227.00
DEN 251.52
-10 %
Од стока


Притиснете орев :
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас не двоумете се :
Trademanager ID : cn1510190179
Skype : pennywanli
Ви благодариме на посетата на нашата продавница !

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Занитвам Ореви
Број На Модел На:
M3
Големина:
M3
Материјал:
Челик
По завршувањето:
CR3+ бела цинк позлатен
MOQ:
100pcs
испорака:
5 дена до 7 дена
Функција:
поврзете се
Тип:
clinch нут
Пакет:
пластична кеса со кутија
испорака начини:
international express и Кина пост воздух mail
Стандард:
PEM S
R

Додатоци на производи