.

.

500Pcs М2 М2.5 M3 PM Црна Електронски Дигитални Завртка Пан Главата Завртки Круг Машина Завртки Заби Појачани SS01

500Pcs М2 М2.5 M3 PM Црна Електронски Дигитални Завртка Пан Главата Завртки Круг Машина Завртки Заби Појачани

DEN 236.64
Од стока


Големина:
M2.5, M2, M3
Должина:
4mm, 3mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm
Бренд Име:
AXK
DIY Материјали:
Електрични
Вози Стил:
Филипс
Завртка Тип:
Машина Завртки
Глава Стил:
Пан
Материјал:
Јаглероден Челик
Пакет:
500-799Pcs
Број На Модел На:
SS01
is_customized:
Yes
Димензии:
m2*16
R

Додатоци на производи