.

.

1pcs 1/4 Расте Светлина Јаже Закачалка Ratchets за Рефлектор Худ Хортикултура Светла Lifters

1pcs 1/4 Расте Светлина Јаже Закачалка Ratchets за Рефлектор Худ Хортикултура Светла Lifters

DEN 431.52
Од стока


1pcs 1/4" Расте Светлина Јаже Закачалка Ratchets за Рефлектор Худ Хортикултура Светла Lifters
150 Кг По Парче Закачалка
Внатрешен Механизам е направен од метал
Јаже Максимална Екстензија Должина : 7.5 метри(2.3 метри)
Висок Квалитет Полипропилен Јаже
Совршен за бесење reflectors, јаглерод филтри, Внатрешно фанови, Канал Фанови и повеќе
Купувачи Внимание
1.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
3.Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил ако имате било какви прашања ,нормално, вашиот e-mail ќе се одговори во рок од 24 Часа. Ако сеуште не сте добиле одговор по 24 часа, ве молиме проверете на спам на вашата e-mail сандаче. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде најдоброто решение од страна на комуникација.
Испорака
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата цел за Време на Испорака, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за решавање. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Повратни информации
1.Ние прифаќаме Позитивни Повратни информации и 5 ѕвезди НСД резултат. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
2.Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.

Материјал:
Железо
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
JYGS1-4-2.5
Место на Потекло:
Кина (Копно)
R

Додатоци на производи