.

.

топла M6 М8 M10 304 круг глава, рамна крајот завртка Метрички Навој буквален за мрежа Перка Завртки Внатрешна Хексадецимален Првенство Точка Socket Set Завртка

топла M6 М8 M10 304 круг глава, рамна крајот завртка Метрички Навој буквален за мрежа Перка Завртки Внатрешна

DEN 48.00
Од стока


Големина:
20PCS, 10PCS, 30PCS
Должина:
25mm, 30mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 20mm, 16mm
Завртка Тип:
Поставете Завртки
Пакет:
50-99Pcs
Вози Стил:
Хексадецимален Socket
is_customized:
Yes
Бренд Име:
BOCHI
DIY Материјали:
Металугрија
Глава Стил:
Никој
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
R

Додатоци на производи