.

.

20pcs хексадецимален месинг ќор-сокак spacer машки да се женски М2.5 м3 м4 Месинг долго хексадецимален завртки spacer

20pcs хексадецимален месинг ќор-сокак spacer машки да се женски М2.5 м3 м4 Месинг долго хексадецимален завртки

DEN 81.00
DEN 90.24
-10 %
Од стока


20pcs хексадецимален месинг ќор-сокак spacer машки да се женски М2.5 м3 м4 Месинг долго хексадецимален завртки spacer
Фабриката Покажува :
Пакет Покажува :

Должина:
m3x4 male to female, m3x5 male to female, m3x6 male to female, m3x7 male to female, m3x8 male to female, m3x9 male to female, m3x10 male to female, m3x11 male to female, m3x12 male to female, m3x13 male to female, m3x14 male to female, m3x15 male to female, m2.5x5 male to femal, m2.5x6 male to femal, m2.5x8 male to femal, m2.5x10 male to fema, m2.5x12 male to fema, m2.5x15 male to fema, M4X6 male to female, M4X7 male to female, M4X8 male to female, M4X9 male to female, M4X10 male to female, M4X12 male to female, M4X15 male to female
Вози Стил:
Хексадецимален Socket
Материјал:
Дувачкиот
Број На Модел На:
М2.5 M3 M4
Пакет:
Под 50Pcs
Глава Стил:
Станот
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Машина Завртки
Бренд Име:
ZFhong
R

Додатоци на производи