.

.

BMBY-250 x Отворот Конектор Завртка Циклуси за Приврзоци на Метал

BMBY-250 x Отворот Конектор Завртка Циклуси за Приврзоци на Метал

DEN 42.72
Од стока


Кул и модерен накит додатоци
Сосема нов и висок квалитет
Боја : Сребрена
материјал : метал
Димензии : 8 х 4 mm
Тежина : 33.5 g
Дупка Големина : околу 3 mm
долго : 8mm;дијаметар : 4mm;дебели : 1mm
Количина : прибл. 237-262 парчиња
Единица за Конверзија : 1 mm = 0.0394 инчен, 1g = 5 карат
Пакет Содржина :
250 x Завртка Циклуси
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.
Кул и модерен накит додатоци
Сосема нов и висок квалитет
Боја : Сребрена

DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
BMBY
R

Додатоци на производи