.

.

100 Парчиња Метрички M6 Т Ореви Цинк Позлатен TEE Ореви 4 Prongs

100 Парчиња Метрички M6 Т Ореви Цинк Позлатен TEE Ореви 4 Prongs

DEN 672.00
Од стока


100 Парчиња 4 Prongs Т Нут
Материјал : Цинк Позлатен
Големина : M6
Пакетот вклучува :
* 100 Т Ореви

R

Додатоци на производи