.

.

100pcs челик со бели цинк, обложени S-М4-2 круг нут

100pcs челик со бели цинк, обложени S-М4-2 круг нут

DEN 240.00
DEN 266.88
-10 %
Од стока


круг орев :
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас не двоумете се :
Trademanager ID : cn1510190179
Skype : pennywanli
Ви благодариме на посетата на нашата продавница !

DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Занитвам Ореви
Број На Модел На:
S-М4-2
is_customized:
Yes
Големина:
M4
Материјал:
Челик
По завршувањето:
CR3+ бела цинк позлатен
MOQ:
100pcs
испорака:
5 дена до 7 дена
Функција:
поврзете се
Тип:
флеш нут
Пакет:
пластична кеса со кутија
испорака начини:
international express и Кина пост воздух mail
Стандард:
PEM S
R

Додатоци на производи