.

.

100pcs челик со бели цинк, обложени круг S-М8-2 авто-задржување на нут

100pcs челик со бели цинк, обложени круг S-М8-2 авто-задржување на нут

DEN 382.00
DEN 424.32
-10 %
Од стока


Авто-задржување на нут :
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас не двоумете се :
Trademanager ID : cn1510190179
Skype : pennywanli
Ви благодариме на посетата на нашата продавница !

DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Занитвам Ореви
Број На Модел На:
S-М8-2
is_customized:
Yes
Големина:
M8
Материјал:
Челик
По завршувањето:
CR3+ бела цинк позлатен
MOQ:
100pcs
испорака:
5 дена до 7 дена
Функција:
поврзете се
Тип:
авто-задржување на нут
Пакет:
пластична кеса со кутија
испорака начини:
international express и Кина пост воздух mail
Стандард:
PEM S
R

Додатоци на производи