.

.

100pcs челик со бели цинк, обложени круг S-М8-2 авто-задржување на нут

100pcs челик со бели цинк, обложени круг S-М8-2 авто-задржување на нут

DEN 382.00
DEN 424.32
-10 %
Од стока


Авто-задржување на нут :
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас не двоумете се :
Trademanager ID : cn1510190179
Skype : pennywanli
Ви благодариме на посетата на нашата продавница !

R

Додатоци на производи