.

.

100pcs челик со бели цинк, обложени круг орев S-М5-2 cine ѕвезда притиснете ореви

100pcs челик со бели цинк, обложени круг орев S-М5-2 cine ѕвезда притиснете ореви

DEN 264.00
DEN 293.28
-10 %
Од стока


притиснете орев :
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас не двоумете се :
Trademanager ID : cn1510190179
Skype : pennywanli
Ви благодариме на посетата на нашата продавница !

R

Додатоци на производи