.

.

100 Парчиња Мерка М4 Т Ореви Цинк Позлатен TEE Ореви 4 Prongs

100 Парчиња Мерка М4 Т Ореви Цинк Позлатен TEE Ореви 4 Prongs

DEN 552.00
Од стока


100 Парчиња 4 Prongs Т Нут
Материјал : Цинк Позлатен
Големина : M4
Пакетот вклучува :
* 100 Т Ореви

R

Додатоци на производи