.

.

KSD301 NC 90 целзиусови степени Контрола на Температурата се Префрлите Термостат AC 10A 250V

KSD301 NC 90 целзиусови степени Контрола на Температурата се Префрлите Термостат AC 10A 250V

DEN 171.36
Од стока


Опис : Тоа е широко се користат за контрола на температурата или заштита за домаќинство електрични апарати. Сигурен performace и долг животен век, пластични домување. Примена : вода диспензерот, електрично отворање шишиња со вода, sterilizer, микробранова печка, кафематот, ориз, cookers, клима и други електрични апарати.
Име На Производ : Контрола На Температурата Се Префрлат;Модел.Не :
KSD301;Акција Тип : Нормален Затвори(NC)
Акција Температура : 90 целзиусови степени Степен;Напон : AC
250 V;Струја : 10 A
Изолација отпор : 100 Mohm;Големина : 3.4 x 1.2 см/1.3" x
0.47"(L*H)
Материјал : Метал, Пластика;Боја : Црна, Сребрена На Ѕвонење

R

Додатоци на производи