.

.

100pcs челик со бели цинк, обложени S-М4-0 флеш нут

100pcs челик со бели цинк, обложени S-М4-0 флеш нут

DEN 240.00
DEN 265.92
-10 %
Од стока


флеш орев :
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас не двоумете се :
Trademanager ID : cn1510190179
Skype : pennywanli
Ви благодариме на посетата на нашата продавница !

R

Додатоци на производи