.

.

AC 250V 10A КООРДИНАТОР за Контрола на Температурата се Префрлите Термостат 115 целзиусови степени KSD301

AC 250V 10A КООРДИНАТОР за Контрола на Температурата се Префрлите Термостат 115 целзиусови степени KSD301

DEN 171.36
Од стока


Опис : Тоа е широко се користат за контрола на температурата или заштита за домаќинство електрични апарати. Сигурен performace и долг животен век, пластични домување. Примена : вода диспензерот, електрично отворање шишиња со вода, sterilizer, микробранова печка, кафематот, ориз, cookers, клима и други електрични апарати.
Име На Производ : Контрола На Температурата Се Префрлат;Модел.Не :
KSD301;Акција Тип : Нормален Затвори(NC)
Акција Температура : 115 целзиусови степени Степен;Напон : AC
250 V;Струја : 10 A
Изолација отпор : 100 Mohm;Големина : 3.4 x 1.2 см/1.3" x
0.47"(L*H)
Материјал : Метал, Пластика;Боја : Црна, Сребрена На Ѕвонење

R

Додатоци на производи