.

.

50 Парчиња Метрички M10 Т Ореви Цинк Позлатен TEE Ореви 4 Prongs

50 Парчиња Метрички M10 Т Ореви Цинк Позлатен TEE Ореви 4 Prongs

DEN 672.00
Од стока


50 Парчиња 4 Prongs Т Нут
Материјал : Цинк Позлатен
Големина : M10
Пакетот вклучува :
* 50 Т Ореви

R

Додатоци на производи