.

.

Американската држава птица печат Пеперутка перница Декоративни Перница за Троседот Автомобил Стол Дома Декор перница

Американската држава птица печат Пеперутка перница Декоративни Перница за Троседот Автомобил Стол Дома Декор

DEN 200.64
Од стока

Опис на производот Материјал : Памук Боја : само да испрати слики со Нов квалитет 100% Облик : Плоштадот Димензии : 35 x 45cm, 45 x 45cm, 60 x 60cm Тип : Перница ве Молиме овозможи мало боја и мерење на отстапување! Пакет : пакетот вклучува : 1 компјутер шасија Поради разликата помеѓу светлината и екран, бојата на статијата може да биде малку поинаков од сликата. Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење. Ве молиме да се разбере нас, ви благодарам многу. Пакетот вклучува : 1 КОМПЈУТЕР перница случај

Спецификација:
30X45cm, 60x60CM, 45x45cm
Шаблон Тип:
Портрет
Техника:
Nonwoven
Обликот:
правоаголник
Употреба:
Седиште
Број На Модел На:
1471
Стил:
Пастирски
Тип:
Седиште Перница/Назад Перница
Функција:
говорникот
Unpick и Измијте:
Пренослив и Перат
Бренд Име:
YOAINGO
Возрасна Група:
Возрасни лица
Материјал:
100% Памук
Шема:
Печатени
Греење Метод:
USB
Пополнување:
Памук
R

Додатоци на производи