.

.

Минималистички Стил Перница Покрие Геометриски Semicircle Шема Перница ги Покрива Црна И Бела Убава Вода Облаци Декоративни подлога

Минималистички Стил Перница Покрие Геометриски Semicircle Шема Перница ги Покрива Црна И Бела Убава Вода Облаци

DEN 159.00
DEN 186.72
-15 %
Од стока


·Големина : Прирачник за мерење ве Молиме овозможи 1-3cm разлики, ви благодариме за вашето разбирање . Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Надевам дека ќе уживате во шопинг!
Повратни информации :
Ве молиме да оставите позитивен 4 или 5 ѕвезди,па знаеме кои сте ги добиле на својата цел и да сте среќни со објектот.
Минималистички Стил Перница Покрие Геометриски Semicircle Шема Перница ги Покрива Црна И Бела Убава Вода Облаци Декоративни подлога
·Точка Име : Цветен булдог Перница маска
·Материјал : Лен/Памук
·Големина : 17.
(8)П : Како да повратни информации наидовме на проблем
A : Можете да ни испратите порака од Aliexpress, или пратете ни е-мејл.
(7)П : Што ако јас не сум среќен со производи добив?
A : Можете да контактирате со нас со вашите проблеми. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса.

Големина:
45x45cm
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
Шарени Булдог
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Стил:
Обична
Материјал:
Лен / Памук
Број На Модел На:
M9182
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Печати
Техника:
Рачно изработени
Употреба:
Bookcase
Материјал:
Полиестер лен
Поддршка:
Се прилагодите,на големо,dropshipping
Големина:
17.7 inch
Ткаенини:
Беж
Use1:
Декоративни,Столот,Подот,Постелнина,Партија,Бар
Use2:
Божиќ,Дома,Хотел,Столче
Тип:
Перница Маска,Перница Маска,Седиште Перница Маска
внатрешна:
Не пополнување
Патен 1:
Вода Капки Љубов Линија Црвена
Патен 2:
Зелена Портокал Розови Дијаманти Круг
R

Додатоци на производи