.

.

Senisaihon Памук, Лен Tablecloth Бела Plaid Божиќ Декорација маса крпа Боја Топката Tassel Прашина-доказ Партија Покрие платно

Senisaihon Памук, Лен Tablecloth Бела Plaid Божиќ Декорација маса крпа Боја Топката Tassel Прашина-доказ Партија

DEN 439.00
DEN 720.00
-39 %
Од стока


1.Спецификации :
Tablecloth : Senisaihon
Процес На Производство : Прилагодено Серија Tablecloth
Материјал : Памук, Лен и
Боја Шема : Шарени / Plaid
Намалување стапка : 5%
За Големина : Прирачник за Мерење Намали Околу ± 3cm
Senisaihon Потсетување :
1) Тоа ќ биде подобро да се droop на tablecloth во 25-30cm.
2) за Перење Совети : машина мие со ладна вода, не спин, не кајгана,сува во сенка.
3) Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
4) дозволете 1-2cm разлики поради прирачник за мерење.
5) Како да изберете tablecloth големина?
а. Мерката што табела ширина и должина;
б. Табела ширина + 25/30cm x 2 = tablecloth ширина
Табела должина + 25/30cm x 2 = tablecloth должина
Напомена : Ние може да се направи обичај , што може да ми даде слика која ви се допаѓа.Ви благодариме
2.Пакет Листата :
1 * Tablecloth
1 * Матирано кеси
3. Изберете tablecloth Големина на :
За Превозот
1.Нарачки обработуваат во рамките 1-5 дена по плаќањето се врши и проверка.
2.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е без меѓународно следење на број, кој не може да се следи кога пратката остава Кина.
3.За побрзо и Побезбедно доставување, ние ви препорачуваме да одберете превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, e Packet или Ali Express Стандард за Испорака
4.Ние ќе го организира превозот според адресата која купувачот дава, па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали ќе се полни на Aliexpress.
5.Ако не го добиете вашиот објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе го провериме тоа за вас.
За Повратни Информации
1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
2.Ве молиме да оставите Позитивен Фидбек и 5 Ѕвезди,ако сте задоволни со предмети.Ние ќе го ценат, ако може да објавите слики од предмети.
3.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуги, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите прашања и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.
За Враќање&Наплата
1.Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објект кој е неисправен или погрешно.
2.Ве молиме чувајте го врати објектот во неискористени состојба & задржи оригиналното пакување, вклучувајќи кутија и ознаки.
3.Ве молиме да се врати на неисправни или погрешно објект во рок од 7 дена по приемот.
4.Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот & превозот надомест е неповратни.

Спецификација:
60cm X 60cm, 70cm X 70cm, 90cm X 90m, 100cm X 140cm, 120cm X 120cm, 120cm X 160cm, 130cm X 180cm, 140cm X 140cm, 140cm X 180cm, 140cm X 200cm, 140cm X 220cm, 140cm X 250cm
Стил:
Европа
Употреба:
Свадба,На Отворено,Хотел,Партија,Банкет,Дома
Бренд Име:
Senisaihon
Функција:
Водоотпорен
Обликот:
правоаголник
Шема:
Обична Обоена
Техника:
Ткаени
is_customized:
Yes
Големина:
As Description
Материјал:
Лен
Број На Модел На:
LX-02
Шаблон Тип:
Plaid
Функција:
Удобно
R

Додатоци на производи