.

.

#711 Криејтив свадба Г-ѓа & Г-дин дома постелнина троседот перница перница без пополнување соба дома печатени перница автомобил кревет Декември трговија на големо

711 Криејтив свадба Г-ѓа & Г-дин дома постелнина троседот перница перница без пополнување соба дома печатени

DEN 956.00
DEN 1195.20
-20 %
Од стока


#711 Криејтив свадба Г-ѓа & Г-дин дома постелнина троседот перница покрие перница случај бесплатен превозот трговија на големо
Големина : 45*45см
Materail : памук& лен
Боја : Pls ни остави порака за дизајн ви се допаѓа на цел или ние ќе ги испрати по случаен избор
Имаме две стил многу,
Пакет : 2 ПАРЧИЊА ПЕРНИЦА МАСКА
(Покрива само не поднесување)
Стилот 1 = 2 парчиња
Стил 2 = 2 парчиња

R

Додатоци на производи