.

.

Ретро Автомобил Модел Табела Мат Креативни Табела Салфетка За Свадба Кујна Оркестарот Креативни Автомобил Placemat Прибор За Јадење

Ретро Автомобил Модел Табела Мат Креативни Табела Салфетка За Свадба Кујна Оркестарот Креативни Автомобил Placemat

DEN 95.52
Од стока


Ретро Автомобил Модел Табела Мат Креативни Табела Салфетка За Свадба Кујна Оркестарот Креативни Автомобил Placemat Прибор За Јадење
Материјал : Полиестер памук
Големина : 42*32 см

Табела Декорација & Додатоци Тип:
Матс & Влошки
Стил:
Европа
Материјал:
памук полиестер
Бренд Име:
FYMX
Број На Модел На:
MC0047
Обликот:
правоаголник
Функција:
Еко-Пријателски
R

Додатоци на производи