.

.

МЕНЕ.FAM 4 Парче 18 см Вода Капка Силикони Мат Не се лизга Отпорност на Топлина Placemat Сад Плоча Подлога За Кафе Кујна Ресторан Канцеларија

МЕНЕ.FAM 4 Парче 18 см Вода Капка Силикони Мат Не се лизга Отпорност на Топлина Placemat Сад Плоча Подлога

DEN 614.00
DEN 767.52
-20 %
Од стока


Бренд Име:
МЕНЕ.FAM
Материјал:
Силикони
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
SP20DP
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Табела Декорација & Додатоци Тип:
Матс & Влошки
Име:
18cm Вода Капка Силикони Мат
боја:
Зголеми / Сино / Зелено / Жолта
Стил:
МОДЕРНАТА ЕДНОСТАВНОСТ
Големина:
21.3cm * 18cm * 0.3cm
Отпорност На Топлина:
-40°C ~ 250°C
Обликот:
Капки Вода
R

Додатоци на производи