.

.

Розова Боја отпорни на Топлина Placemat,Реверзибилна Памук & Лен Маса Душеци за Јадење,Кујна

Розова Боја отпорни на Топлина Placemat,Реверзибилна Памук & Лен Маса Душеци за Јадење,Кујна

DEN 1031.52
Од стока


Розова Боја отпорни на Топлина Placemat,Реверзибилна Памук &
Лен Маса Душеци за Јадење,Кујна
- Материјал : памук и лен. Големина на : 45x30cm/17.7"x11.8". - На placemat е лесно да се исчисти со функција на топлина-изолација,отпорност на абење,не се лизга изолација. - Може да се користи во јадење,кујна и други места за да се спречат изгореници или нула на вашиот маси,доста добра декорација за подобрување на вашиот квалитет на живот. - Правоаголникот перат placemat е направен од памук и лен која може да се користи во ресторан,дома за да спречите изгореници или нула на табели.
4pcs или 10pcs placemat за вашиот изберете, толку повеќе ќе ви се купат најдобар цена добивате !
1. Голема акции достапноста и брзо испраќање се нашите основни бизнис. Ние ќе направиме максимални напори за процесот на секоја цел во рамките на
2 работни дена по примиле исплата и да ви ги испрати релевантни следење на број по испорака.
2. Превозникот и Време на Испорака :
- ЕМС(international Express Mail Услуга) обично трае околу 5-8 работни дена која зависи од земјата доставени до.
- Кина Пост Воздух Mail : за Азија,Западот Евра,Северна Америка зема 9-20 работни дена,за Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра,
Африка трае околу 15-30 работни дена.
Белешки : Ако не го примите објект за време на овој период или имате било какви проблеми, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас прво. Ние сигурно ќе се реши
за вас.Можете да остатокот увери дека ние ќе испрати секоја цел, без разлика големи или мали, како побрзо, како што може.
3.Увозни давачки, даноци и други поврзани царински давачки што не се опфатени, клиентите мора да ги сноси сите овие дополнителни трошоци доколку се случи.
1 .Ние сме искрени продавачот, ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас најпрво преку е-маил. Ние ќе се обидеме потрудиме да работат на проблемите
со вас.
2. Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со оваа точка и
нашата услуга. Ако не е, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или неутрални повратни информации. Ви благодариме!
За рефус со цел, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние мора да понуди конкурентна цена за вас.
Ви благодариме за потрага и среќен наддавање!
Се Врати Повторно!

R

Додатоци на производи