.

.

Црвен Цвет Парк Везени Cutwork Табела Тркач Tapestry за Свадба Дома Декор

Црвен Цвет Парк Везени Cutwork Табела Тркач Tapestry за Свадба Дома Декор

DEN 479.52
Од стока


Црвен Цвет Парк Везени Cutwork Табела Тркач
Tapestry за Свадба Дома Декор
- Материјал : сатен ткаенина. Големина Приближно : (1)150x40cm/59"x15.8",(2)180x40cm/70.8"x15.8",(3)200x40cm/78.7"x15.8",(4)220x40cm/86.6"x15.8",должината на tasseled завршува не се вклучени. - Деликатна везови и openwork направи поубав начин да се облекуваат вашиот дом. - Се користи сам или со координирање tablecloths и placemats за елегантен екранот. - Погоден за кујна,трпезарија,хотел,ресторан,кабинет,ТВ застане. - Рака мие, машина за миење, лесно се грижи. - Деликатни везови табела тркач е изработен од ткаенина која може да се користи во трпезаријата да го подобри вашиот живот квалитет.
1pcs ( 150x40cm/59"x15.8") ,1pcs (180x40cm/70.8"x15.8"),1pcs (200x40cm/78.7"x15.8") и 1pcs (220x40cm/86.6"x15.8") Табела Тркач Tapestry за вашиот изберете! Толку повеќе ќе ви се купат најдобар цена добивате!
1. Голема акции достапноста и брзо испраќање се нашите основни бизнис. Ние ќе направиме максимални напори за процесот на секоја цел во рок од 2 работни дена по примиле исплата и да ви ги испрати релевантни следење на број по испорака. 2. Превозникот и Време на Испорака : - ЕМС(international Express Mail Услуга) обично трае околу 5-8 работни дена која зависи од земјата доставени до. - Кина Пост Воздух Mail : за Азија,Западот Евра,Северна Америка зема 9-20 работни дена,за Јужна Америка,Средниот Исток, Источна Евра, Африка трае околу 15-30 работни дена. Белешки : Ако не го примите објект за време на овој период или имате било какви проблеми, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас прво. Ние сигурно ќе се реши тоа за вас.Можете да остатокот увери дека ние ќе испрати секоја цел, без разлика големи или мали, како побрзо, како што може. 3.Увозни давачки, даноци и други поврзани царински давачки што не се опфатени, клиентите мора да ги сноси сите овие дополнителни трошоци доколку се случи.
1. Ние сме искрени продавачот, ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас најпрво преку е-маил. Ние ќе се обидеме потрудиме да работат на проблемите со вас. 2. Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со оваа точка и нашите услуги. Ако не е, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или неутрални повратни информации. Ви благодариме!
За рефус со цел, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние мора да понуди конкурентна цена за вас. Ви благодариме за потрага и среќен наддавање! Се Врати Повторно!

R

Додатоци на производи