.

.

12*10см Симпатична Црвена Роза Чувствува Крпа Првенство Увеселителен парк Креативни Пијат Мат Подлога за Домаќинство, Залихи 50pcs/многу SH059

12*10см Симпатична Црвена Роза Чувствува Крпа Првенство Увеселителен парк Креативни Пијат Мат Подлога за Домаќинство,

DEN 1024.00
DEN 1190.40
-14 %
Од стока


12*10см Симпатична Црвена Роза Чувствува Крпа Првенство Увеселителен парк Креативни Пијат Мат Подлога за Домаќинство, Залихи 50pcs/многу SH059 Име на Производ Црвена Роза Чувствува Крпа Првенство Увеселителен парк Материјал се Чувствува Крпа Големина 12*10см Црвена Боја Температура Отпор-4-130 целзиусови степени Функција Партија Placemats, Дома Декорација Забелешка
1) Ние ќе брод во начинот на кој според вашите барања
2) Можеме да го прифатиме Мешани Цел
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
1 - Ние ќе испраќање на производи во рок од 3-4 работни дена по systemconfirms на вашата исплата. 2 - Тоа е дозволено да се спакуваат 2kg/кутија на повеќето ако брод од страна на Кина Пост Mail.
Ние ќе го испрати со делумна испорака, ако тежина повеќе од 2kg (кога ќе изберете превозот од Кина Пост-Пошта). 3 - Ако сеуште не сте го добиле објект по 40 дена од вашата исплата, ве Молиме контактирајте со нас. 4 - Пад на превозот : ние нудиме пад на превозот, ple ни ги испратите вашите клиент е точно превозот додадете кога местото цел 5 - Превозот цена : Кликнете на "транспорт и пакување на" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали.
Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации . Ние прифаќаме врати Доколку ставката што сте ги примиле во скршен пред да се пријавете го тоа, ве молиме контактирајте со нас за наплата или испраќање на условите под А),-Враќање мора да биде во оригинална состојба; Б),-ни се Врати во рок од 7 дена да ја прифатиме размена Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. A)-Враќање мора да биде во оригинална состојба; Б),-ни се Врати во рок од 7 дена; C)-Купувачот да плати за враќање поштарина . Г) Доколку квалитетот не е добро, ве молиме да ги фотографија и контактирајте со нас откако ќе се добијат производи. Ние не можеме да прифатиме било да аплицираат за враќање откако ќе се добие производи за неколку дена. 1-Доколку имате било какви прашања или било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил или онлајн,Ние ќе бидеме среќни да ви помогне и да настојуваме да се врати во рок од 24 часа; 2 - Вашето задоволство, нашите извршување. Ние ќе остави позитивни повратни информации до сите купувачот кога цел заврши. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме запомнете да ни остави позитивен фидбек and5 scorerating . 3-Ако сте незадоволни со тоа, ве молиме ни e-mail пред да замине негативни или неутрални или постигне 1 или 2.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа на вашиот задоволителен и направете ја вашата шопинг искуство пријатно тука.
Почитувани купувачот, Нашите производи се сите photod од наша страна,ние се обидуваме се потрудиме да ги покаже природните верзија за вас. Но, како слика и компјутерски екран разлика,има можеби малку боја разлика предизвикани. Pls љубезно ве молиме да се разбере ова. Ние не се согласувам го жалат или да се вратат или одбивање на стоки со боја разлика. Ние, исто така, не се согласувам со се жалат или да се вратат или одбивање на стоки со тоа што не се допаѓа,не се исти мислам,не оној што го сакате,големината е не ми се вклопуваат.како субјективен фактор . За антиќ/burnish плоча производи, плоча се чини дека старите,малку нула,изгледа исчезнат,тоа е затоа што антиќ/burnish плоча,не квалитет проблем. Pls да преземе некоја белешка кога ќе го поставите цел. Ако постои било квалитетот проблем се случува кои се предизвикани од нас,pls контактирајте со нас во 7days откако ќе се добие производи,ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши тоа за вас! Ви благодариме за вашата голема поддршка на LS ! Твое LS Кристално

R

Додатоци на производи