.

.

За Samsung Galaxy Tab СО 9.7 СМ-T550 T555 Пиратски Таблета Случај Силиконска Маска+PC Потпирачот тежок Случај Со врвка за околу + Рамо, Рака

За Samsung Galaxy Tab СО 9.7 СМ-T550 T555 Пиратски Таблета Случај Силиконска Маска+PC Потпирачот тежок Случај

DEN 1008.00
Од стока


За Samsung Galaxy Tab СО 9.7 СМ-T550 T555 Пиратски Таблета Случај Силиконска Маска+PC Потпирачот тежок Случај Со врвка за околу + Рамо, Рака

Шаблон Тип:
Крпеница
Стил:
Моден
Компатибилен Бренд:
За Samsung
Модел Компатибилност:
Случај за Galaxy Tab Со 9.7
Должина:
25.2cm
Пакет:
No
Материјал:
силикон
Функција:
Капка отпор,Тешко,Shockproof,Анти-Прашина
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Ширина:
17.8cm
Број На Модел На:
Случај за Galaxy Tab Со 9.7
Бренд Име:
QICHU
Апликацијата Лаптоп Големина:
9.7
R

Додатоци на производи