.

.

Оригиналниот 8inch LCD екран BW8002B BW8002C BW8005C за Коцка T8 таблет компјутер бесплатен превозот

Оригиналниот 8inch LCD екран BW8002B BW8002C BW8005C за Коцка T8 таблет компјутер бесплатен превозот

DEN 1360.00
DEN 1721.76
-21 %
Од стока


Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Бренд Име:
htytech
Број На Модел На:
BW8002B BW8002C BW8005C
Тип На Производ:
Таблета LCD
R

Додатоци на производи