.

.

skylarpu 2 парчиња Екран на Допир за MIO 4810C МЛС Destinator 4810C Digitizer Стакло Панел Замена

skylarpu 2 парчиња Екран на Допир за MIO 4810C МЛС Destinator 4810C Digitizer Стакло Панел Замена

DEN 477.00
DEN 518.40
-8 %
Од стока


Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид поддршка сето ова време . Ве молиме љубезно се советува дека нашата компанија ќе бидат затворени од 8 Февруари на 23 Февруари,во 2018 почитување на Кинеската традиционална fastival, Пролетниот Фестивал, се извинуваме за сите непријатности предизвикани. За време на овој период . ако имате било какви треба ,исто така, може да направи вашата цел цел .ние ќе брод нив кога ќе се вратат да работат на 23 Февруари. ако имате било какви проблеми ве молиме љубезно го испрати е-Мејл до мене .јас ќе одговори на вашата е-пошта ПОБРЗО. Ајде да се задржи во допир . Шенжен Skylarpu Електронски Technology Co.,Ltd

R

Додатоци на производи