.

.

Нова За 4.7 Highscreen Омега Премиер S Капацитивни Екран на допир Панел Стакло Digitizer Замена Бесплатен Превозот

Нова За 4.7 Highscreen Омега Премиер S Капацитивни Екран на допир Панел Стакло Digitizer Замена Бесплатен Превозот

DEN 684.00
DEN 720.00
-5 %
Од стока


Оригинални Нови 4.7" Highscreen Омега Премиер S паметен Телефон Капацитивни Екран на допир Панел Стакло Digitizer Замена Бесплатен Превозот
Да се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го вашиот Телефон за да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број.
Бидејќи има некои таблети со различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет.
Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот таблет ако вашиот екран на допир е со иста конектор кабел и кабел код како што е нашата слика.
Пакет : 1 PCs/многу Црн екран на допир

R

Додатоци на производи