.

.

Оригинални Нови 4.3 инчен LCD екран за Лансирање x431 diagun LCD Екран со Допир digitizer Поправка замена

Оригинални Нови 4.3 инчен LCD екран за Лансирање x431 diagun LCD Екран со Допир digitizer Поправка замена

DEN 690.00
DEN 758.40
-9 %
Од стока


Оригинални Нови 4.3" инчен LCD екран за Лансирање x431 diagun LCD Екран со Допир digitizer Поправка замена
Големина : 4.3 "
Број на модел : Стартувајте x431 diagun LCD екран
Статус : оригиналниот
Превозот :
ние ќе ги тестираат строго пред превозот.
ние ќе брод во 1-3 работни дена по вашата плаќаат.како да се превозот време,тоа обично ќе биде 7-30 дена,кои ќе бидат различни за различни земји.
Времето за испорака е приближно :
Сад / Велика Британија / Австралија 7-14 дена.
Канада 7-25 работни дена.
Франција / Шпанија / Германија може да потрае 7-20 дена.
Источна Европа може да потрае и до 16-30 работни дена.
Италија / Бразил / Јужна Америка може да потрае до 30-50 работни дена.
Предаден од страна на DHL Express (Треба 3-6 работни дена да пристигне)
Се врати и повратни информации
Сите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат.
Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена.
Размена поради купувачот погрешен дел нареди, купувачот треба да плати 2-начини на превозот надомест.
Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба.
Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за наплата или нова пратка.
Такси превозот се неповратни.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откако ги прима објект, а ние ќе се врати на повратни информации врз вас.
Ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не't одговори со негативни повратни информации пред да контактирате со нас. ние ќе се потрудиме да го реши вашиот случај ПОБРЗО.
ако ви се исполнат за било какви прашања,pls контакт со мене прво,јас ќе се обидам да реши за тебе. Негативен фидбек е не прифатливо пред да контактирате со мене.
Најголемиот дел цел е прифатливо,ниски цени ќе бидат понудени за рефус цел.
За било какви прашања pls контактирајте ме! Ви благодариме.

R

Додатоци на производи