.

.

LED вградна светилка 3W 4W 6W 9W 12W 15W 18W 24W AC85~265V ВОДЕНА Бања Downlights Плоштадот Панел Светла SMD2835 за Дома Осветлување

LED вградна светилка 3W 4W 6W 9W 12W 15W 18W 24W AC85~265V ВОДЕНА Бања Downlights Плоштадот Панел Светла SMD2835

DEN 183.00
DEN 261.60
-30 %
Од стока


LED вградна светилка 3 W 4 W 6 W 9 W 12 W 15 W 18 W 24 W AC85~265 V LED Таванот Светла Downlights Плоштадот Панел Светла SMD2835 за Дома Осветлување
Забелешки :
1. Температура на бојата : Топло Бела : 3000-3500 K
Бела : 4000-4500 K
Кул Бело : 6000-6500 K
2. Пакет содржина : 1pcs LED вградна светилка + 1pcs надворешни LED драјвер
Школка Материјал : Алуминиумски +Акрилик покрие Топлина Мијалник Материјал : Висок квалитет на алуминиум Работна температура :
-20-55°C CRI >83 фактор на Моќ 97% животен Век : >100,000 часа Гаранција : 3 години фабрика гаранција.
Совршен за дома, дневна соба, канцеларија, студио, ресторан, спална соба, бања, трпезарија, ходникот, кујна, хотел, библиотека, КТВ, сала за состаноци, шоу соба, продавница прозорецот и многу други примена осветлување и така натаму.

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
3W Square, 4W Square, 6W Square, 9W Square, 12W Square, 15W Square, 18W Square, 24W Square
сертификација:
CQC,CE,FCC,RoHS,EMC,CCC
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
PL-6W
Извор На Светлина:
сијалица
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Гаранција:
2years
Е dimmable:
No
Материјал:
Алуминиум
Боја На Каросеријата:
Бела
Моќ Толеранција:
3%
R

Додатоци на производи