.

.

Кафе rectanglar кристал string тавански светилки празник на светлината Модерна Кујна предводена кристал lampe трпезарија Скалило таванот светла

Кафе rectanglar кристал string тавански светилки празник на светлината Модерна Кујна предводена кристал lampe

DEN 9024.00
Од стока

Ако било увозни давачки или такси, купувачот треба да се плати за тоа
Политика на враќање :
(1)врши Увид сите наредби веднаш по пристигнувањето.
2,Сугерираат : купи светлина sourec во вашиот роден град, со цел да се избегне оштетување во транзит, becouse извор на светлина е кревка, и товарни полнење е многу скапо. Ние може да ви даде најдобри цената врз основа на еднакви услови во Кина.
(2)Дизајн на секој производ е модерен,оригинални и креативни. EMS,DHL,Fedex,UPS-от,ТНТ .
(4)Онлајн цената не вклучува никакви дополнителни даночни или прилагодено царинење такса во клиент земја, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да добиете на стоки, но ние не сме одговорни за сопствени грешки во клиент на државата.
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас .
Поле на Примена :
Погоден 6-12 квадратен метар во спалната соба, трпезарија,дневна соба,студија соба, бања, ходникот, итн, Тоа исто така може да се користи во ресторан и хотел.
Обезбедување На Квалитет :
(1)Секој produst е рачно изработени од себе.различни couier имаат различни цени ,различни превозот време ,pls прашалник мене . Со цел да се обезбеди да ја прими стоката се ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како ПОДАРОК,примерок со пониска цена.
Брза Испорака :
(1)имаме договор со некоја Меѓународна Изразат Корпорација, стоките ќе бидат испорачани во рок од 3-15 дена по добивме вашата исплата. Ве молиме да се регистрирате редоследот на стоката, ако најдете било каква штета на пакетот.Големина : L50 x W25 x H60cm(5 светла) Материјал : не ' рѓосувачки челик полски хром база+k9 кристал Боја : хром база со јасни кристали(види слики) потрошувачка на Енергија : E14, 5x 3 или 25 W(може да се користи за заштеда на енергија сијалица и LED сијалица сијалица не се вклучени
Напон : 110 V - 260 V (Ние ќе подготви осветлување напон според напонот на купувачите земји,lampholder ние ќе се според Напон промена за вас )
кога ќе го купите производи pls видите првите детали :
Совети :
1,светлината може да биде инсталиран на E27 извор на светлина, како што се energe-заштеда светилка(CFL), LED сијалица или блескаво сијалица итн.
(3)Сите производи мора да се врати во нивната оригинална пакет состојба,како и производот не се користи,инсталираните или изменета на било кој начин, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. И пратката ќе се постигне ваша страна во рамките на 5-10 дена.
Најниската Цена :
(1)Одличен квалитет со конкурентна цена.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.
(4)купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени.
(3)ние гарантираме за квалитетот на било која стока цврсто пред превозот надвор. Ние сме специјализирани во продажба на светлината тела за повеќе од 12 години.
(3)Можеме да користат различни couriers како клиенти е потребно.Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ако постои било каква штета на пакет, после превозници потврди инциденти, ве молиме испратете ни фотографии од оштетен пратката, ние ќе повратни информации за вас наскоро дали ви испраќаме замена или рефундирање за вас
(2)Ако производот е неисправен, ве молиме да не известите во рок од 72 часа од денот на приемот.
(3)Причина најниската цена :
Ние се наоѓа во Guzhen Таун , ?Осветлување Капитал? во Кина. Ова пониска цена не ги одразуваат вистинската цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.
(2)Ако најдете на долниот производ од мојата продавница во кина, ве молиме оставете ми порака.
3,Бруто тежина и пакет големина се за повикување само, предмет на реалните испорака, да обезбеди безбеден превоз.

R

Додатоци на производи