.

.

Модерната мода 3 светла уметноста на лофт таванот светилка носителот ѕид Кујна E27 осветлување Тела за дневна соба бар бања

Модерната мода 3 светла уметноста на лофт таванот светилка носителот ѕид Кујна E27 осветлување Тела за дневна

DEN 898.00
DEN 1247.52
-28 %
Од стока


Модерната мода 3 светла уметноста на лофт таванот светилка носителот ѕид Кујна E27 осветлување Тела за дневна соба бар бања
Име На Производ : Плоштадот Таванот + E27 Светилка Носителот
Големина : 23 (L) X 8 (лице) X2 CM (H); Вкупна висина : 10.5 СМ
Напојување : E27 MAX 1/3 * 40 W
Напон : AC 100-240 V
Боја : Црна / Бела / Gold / Хром
Ротација агол : 180 степени.
Стил : модерна
Материјал : Железо
Пакет Содржина : 1 buc x 3 глави 180 степен ротација шасија
Цел : ( 1), Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да директна нарачка за купување. Ако имате прашања ве молиме испратете порака, ние одговори во рок од 12 часа. (2), ве молиме ќе треба бојата, големината,број, во количката. (3), ве Молиме да го пополните точно превозот адреса, за да се осигура дека превозот може да ја достигне вашата област.
Плаќање :
1, прифаќаме Alipay,запад uniom,TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат throug безбедна уплатата ЗАЧУВАМ. Плати документот мора да се направи во рок од 3 дена од денот на нарачката. 2, цената што Ја платиле не вклучува царина. Ние ќе се прогласи вредност на царинење според вашите барања .И означени како подарок,Инаку купувачот мора да плати данок на вашата земја е политика.
Испорака : (1). Кина пост воздух mail Бесплатен превозот. Пристигнување пати се како што следува, Тоа зависи од времето, обичаи, празници и други фактори.
Земја
Shippping Време
Дена
15-30
31-60
61-90
Наплата Време
Руската Федерација
Го оценувате(точка пристигна)
30.00%
50.00%
20.00%
>90
Бразил
Го оценувате(точка пристигна)
1.00%
50.00%
49.00%
>120
Други земји
Го оценувате(точка пристигна)
40.00%
58.00%
2.00%
>60
Ние не прифаќаме спорот во рамките на (за време на испорака гаранција) (2). Ако треба да брзо да добиете пакет, ве молиме изберете комерцијални курир (FEDEX / DHL / UPS / ТНТ / EMS). (3). Кога ќе се купи стигнат до $ 200 или повеќе, ние се избере (FEDEX / DHL / EMS / UPS-от) бесплатно испорака за вас. Тоа обично трае 5-10days.
Гаранција :
1. 24 Месеци Гаранција.
2. Ако објектот не е како рекламира или тешко оштетени во транспортот, ние целосно ќе наплата тебе.
3. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, ние ќе ви испратиме нова (или рефундирање на дека откако ќе се добие на неисправни еден).
4. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, може да се праша за сосема нова. Но ќе мора да плаќаат за товарни.
Повратни информации :
1, Ако не сте го добиле вашиот објект и оваа ситуација трае до 59. ден, ве Молиме контактирајте со нас за истрага.
2, искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен коментар и Детални Продавачот Рејтингот ако ви се допаѓа и да ја цениме нашите услуги на клиентите. Ви благодариме за вашето време и соработка.
3, ве Молиме контактирајте со нас прво, пред напуштање на било какви НЕГАТИВНИ повратни информации, или подигање на евентуалните СПОРОВИ да Aliexpress.
Ние гарантираме за да ги реши вашите проблеми, на начин кој ќе и бидат задоволни !

Боја На Каросеријата:
црна, бела, златна, хром
Тип На Објект:
таванот светла
Стил:
Модерна
Заврши:
Железо
Карактеристики:
3 глава 180 степен ротација
Инсталирајте Стил:
Embeded
Бренд Име:
ASANZUO
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Напон:
90-260V
Техника:
Насликани
Број На Модел На:
SZ-C-3 Глави Шасија
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Тело Материјал:
Железо
База Тип:
FESTOON
Примена:
Кревет Во Соба
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Гаранција:
2
Број на извори на светлина:
3
Е Светилки Вклучени:
No
R

Додатоци на производи