.

.

Дневна Соба и Голема pendant светлина Креативни корејски Стил Градина Железо Цвет Светла Вила Лоби Скалите Led таванот светилка

Дневна Соба и Голема pendant светлина Креативни корејски Стил Градина Железо Цвет Светла Вила Лоби Скалите

DEN 21696.00
Од стока


Боја На Каросеријата:
9 светла
Бренд Име:
svitz
Е Светилки Вклучени:
No
Инсталација Тип:
синџир pendant
Извор На Енергија:
AC
Напон:
90-260V
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Стил:
Арт Деко
База Тип:
E27
Заврши:
Бранеа Никел
Е dimmable:
No
Осветлување Област:
10-15square метри
Материјал:
Керамички
Број на извори на светлина:
9
Техника:
Рачно Плетени
Примена:
Трпезарија
Гаранција:
3
Број На Модел На:
Затворен Осветлување
сертификација:
CCC,CE,CQC
Тело Материјал:
Керамика,Стакло,Железо
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Абажур Боја:
Бела
Место:
Салон,Студија,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел, Сала,Хотел Соба
Тип На Објект:
Pendant Светла
R

Додатоци на производи