.

.

Ретро Гроздобер Јаже Pendant Светлина Лофт Lumiled Стил За Дневна Соба +Црна плоча гроздобер ресторан коноп јаже светлина лофт лента светилка

Ретро Гроздобер Јаже Pendant Светлина Лофт Lumiled Стил За Дневна Соба +Црна плоча гроздобер ресторан коноп

DEN 302.00
DEN 336.00
-10 %
Од стока


детали за производот
Интерфејс : E27 Моќност : 40 W-60 W Материјал : коноп На irradiated област : 510 квадратни метри
Црна плоча дијаметар е 65mm.
Купувачот е DIY
Повеќе од 30 метри Може да се прилагоди
Lumiled осветлување свила јаглерод за светилки со вжарено сијалица волфрам со вжарено крушка светилка ретро креативна личност бар светилки светла US$ 9.00 /парче
E27 110 V / 220 V Lumiled осветлување свила јаглерод за светилки со вжарено сијалица волфрам сијалица ретро креативна личност бар светилки светла US$ 9.00 /парче
3 W 5 W 7 W 220 V led осветлување супер светло заштеда на енергија светилка на лер светилки сијалица, e27 обоени глазура 3w извор на светлина една сијалица US$ 5.00 /парче
E27 110 V / 220 V Lumiled осветлување свила јаглерод за светилки со вжарено сијалица волфрам сијалица ретро креативна личност бар светилки светла US$ 10.50 /парче
E27 110 V / 220 V Lumiled осветлување свила јаглерод за светилки со вжарено сијалица волфрам сијалица ретро сијалица со Вжарено Уметност сијалица гроздобер светилки US$ 10.00 /парче
E27 110 V / 220 V Lumiled осветлување свила јаглерод за светилки со вжарено сијалица волфрам сијалица ретро креативна личност бар светилки светла US$ 9.00 /парче
Креативна личност боја на стакло лустерот инструмент pendant светла гроздобер ресторан светилка спалната соба foyer pendant светилки US$ 53.00 /парче
Креативна личност боја на стакло лустерот инструмент pendant светла гроздобер ресторан светилка спалната соба foyer pendant светилки US$ 48.00 /парче
Железо лустерот креативни инструмент pendant светла гроздобер ресторан светилка спалната соба foyer pendant светилки US$ 30.00 /парче
Бесплатен превозот бакар база еден мозок црно кафе бар осветлување гроздобер абажур ресторан светилки бар pendant светла лустерот US$ 7.00 /парче

R

Додатоци на производи